Prekių pristatymas

Prekių pristatymo laikas ir pristatymo būdai

Vietinis pristatymas – Lietuva

Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo į banko sąskaitą. Neturėdami pageidaujamos prekės vietoje, informuojame pirkėją apie pailgėjusi pristatymo terminą, kuris įprastai yra 5-7 darbo dienos. Visos prekės, kurias matote el. parduotuvėje yra vietoje, sandėliuojamų prekių kiekis yra nurodytas prekės aprašyme.

Pristatymo kainos: 2,80eur registruotu Lietuvos paštu; 2,80eur per LPExpress paštomatus; 4,25eur per LPExpress kurjerį į namus. Yra galimybė atsiskaityti grynais kurjeriui (COD paslauga).
Jeigu labai reikia gauti tuojau pat – galiu pristatyti per autobusų stotį (autobusų siuntos), įkainiai derinami atskirai kiekvienam atvejui, kreipkitės telefonu.

Pristatymas užsienyje

Prekių pristatymo į užsienį kainas apskaičiuojame priklausomai nuo vietovės atskirai. Norėdami užsisakyti prekę iš elektroninės parduotuvės į užsienį kreipkitės el. paštu, nurodydami pageidaujamą pristatymo adresą ir mes nedelsiant apskaičiuosime žemiausius pristatymo kaštus bei nustatysime pristatymo terminą. Pristatymas į užsienį įprastai vykdomas naudojant Lietuvos pašto paslaugas, tačiau pirkėjui pageidaujant galime pasinaudoti ir greitesniais pristatymo būdais, pristatymo kaina daugumoje atveju kils.

Pristatymo būdai ir pasirinkimas – Lietuva

Vietinius užsakymus vykdome:

  • Siųsdami prekes registruotu paštu pagal pirkėjo adresą į artimiausią Lietuvos pašto skyrių;
  • Siųsdami prekes per LPexpress kurjerius (siuntą atveža pagal nurodyta pirkimo metu adresą ir įteikia į rankas darbo dienos bėgyje). Pastaba: neturint galimybės būti namie prekės pristatymo dieną, patogumui visada patariame rinktis pristatymui darbovietės adresą.
  • Pristatysime iš anksto susitarus telefonu Šiaulių mieste – nemokamai. Šiuo atveju galimas apmokėjimas grynais.