Apie mus

www.PatalyneVisiems.lt - elektroninė parduotuvė sukurta tavo sapnams ir poilsiui

Sveiki!

Mes labai džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų parduotuvėje. Pas mus galite rasti ne tik patalynės komplektus susiūtus ir nuspalvintus naudojant naujausias gamybos technologijas, bet ir antklodes, pagalves, rankšluosčius, pledus, stilingus užvalkalus ir panašius tekstilės gaminius. Parduotuvėje pateiktas asortimentas padės sukurti šiltą ir unikalią atmosferą kiekvienuose namuose.

Optimalios kainos politika

Prekes stengiamės parduoti mažiausiomis kainomis,  jeigu rastumėte lygiai tokią pat prekę internete pigiau – kreipkitės nurodydami šaltinį ir mes pasistengsime pasiūlyti dar pigiau! Mes stengiamės, kad mūsų prekių kainos butu optimaliausios ir konkurencingos.

Dėmesio tiems, kas bijo pirkti internetu, nematęs prekės!

*Mes visada galime priimti prekę atgal, jeigu jį netiko klientui po pirminio pasižiūrėjimo (aišku kaip ir visur yra tam tikri reikalavimai: prekinė išvaizda nėra sugadinta, pakuotė tvarkinga ir pan.)

*Nebijokite apmokėti elektroniniu pavedimu  – parduotuvė dirba legaliai, kontaktų skiltyje matote registracijos rekvizitus ir numerį, išrašome sąskaitas už prekes.

*Jeigu kiltu nesklandumu su prekėmis sandėlyje – visada pasiūlysime alternatyvas arba nedelsiant grąžinsime pinigus! Su mumis nesklandumų nebūna, dirbame greitai ir reaguojame į visas kliento pastabas ir specialiuosius pageidavimus.

>> Parduotuvės tikslas - sąžiningas verslas ir kokybiškų prekių tiekimas už priimtinas kainas. <<

Pas mus rasite didelį stilingų patalynės komplektų asortimentą. Neradote tinkamos prekės? Rašykite savo pageidavimus el. pašto adresu info@patalynevisiems.lt ir mes surasime dominančią prekę arba parinksime arčiausiai atitinkančią poreikius alternatyvą. Patalynės komplektai internetu, turime 3D efekto, satino, mikropluošto komplektus pagamintus iš poliesterio, medvilnės arba mišrios medžiagos.

Ir pabaigai... Kodėl internete pirkti apsimoka?

Pirkdami iš parduotuvių mokate algą konsultantams, kasininkams, už elektrą, patalpų išlaikymą - parduotuvei išlaikyti reikia daug pajamų, todėl kainos dažniausiai yra aukštesnės nei apsiperkant elektroninėse parduotuvėse. Neturime papildomų išlaidų prekiaujant internete, siūlant prekes internetinėje erdvėje galime konkuruoti mažindami kainas, suteikdami galimybę pirkėjui sutaupyti laiką ir pinigus.